Synermedia to software house oraz agencja reklamowa tworzący oprogramowanie dedykowane, takie jak aplikacje webowe, aplikacje mobilne, aplikacje internetowe.

Oprogramowanie dla firm oraz oprogramowanie dla biznesu to technologia i kreacja, którą zajmuje się ten software house. Kreowanie wizerunku, na który składa się identyfikacja wizualna, projektowanie logo oraz projektowanie graficzne aplikacji mobilnej to zadanie dla agencji reklamowe i software house Synermedia. Na budowanie pozytywnego wizerunku firmy wpływa rebranding, księga identyfikacji wizualnej oraz branding marki. Dobra agencja reklamowa przeprowadza warsztaty strategiczne oraz warsztaty kreatywne, by zaprojektować moodboard, UX, mockup aplikacji mobilnej. Analiza konkurencji wpływa na przyjętą strategię marki. Komunikacja w internecie to dobra aplikacja mobilna lub aplikacja desktopowa, ale również oprogramowanie dedykowane, które potrafi zaprojektować dobry i sprawdzony software house. Kreowanie wizerunku to zadanie dla sprawnie działającej agencji reklamowej, której linia kreatywna poprowadzi projektowanie graficzne na nowy poziom. Tworzenie aplikacji ios oraz aplikacji android to nie lada wyzwanie, któremu może podołać tylko dobry software house i uznana agencja reklamowa. Serwisy internetowe oraz portale internetowe to również dobry scenariusz dla software studio, które potrafi także zaprojektować systemy MES, systemy ERP, oprogramowanie CRM, oprogramowanie B2B, oprogramowanie B2C, które będzie szyte na miarę, czyli będzie to oprogramowanie dedykowane. Aplikacje jak Uber to dobry sposób na wytworzenie oprogramowania dla startupów. Portale społecznościowe oraz sklepy internetowe to ciekawy sposób na biznes. Najlepszy software house w Polsce jest również najlepszą agencją reklamową. Synermedia łączy ze sobą technologię plus kreację, dzięki temu kreowanie wizerunku oraz projektowanie aplikacji mobilnych ios dla tego software studio to chleb powszedni. Identyfikacja wizualna firmy to podstawa budowanie pozytywnego wizerunku firmy. Kreacja powstaje w trakcie warsztatów kreatywnych, a strategia marki w trakcie warsztatów strategicznych. Strategia komunikacji to podstawa przy projektowaniu aplikacji mobilnych – wie o tym, dobry software house i każda znana agencja reklamowa. Czy to dedykowane systemy, czy dedykowane oprogramowanie projekty graficzne są wyzwaniem dla każdego w digital agency. Programiści stanowią największą grupę zatrudnionych w software house, gdyby tą grupę stanowili graficy, byłaby to typowa agencja reklamowa. Branża IT to najszybciej rozwijająca się gałąź produkcji. Synermedia potrafi zaprojektować najlepsze aplikacje mobilne i wykreować rozpoznawalną identyfikację firmy.

Pracuj z nami
 
 
 
play button
close button

wróć do listy case study

MTS

Specjalistyczny system medyczny wykorzystujący termowizję.

#technologia #UX #cloud #api #.NET #FLIR #streaming #blob-storage #thermography #wpf #asp.net
mts intro

Wyzwanie

Zaprojektowanie i wdrożenie specjalistycznego systemu medycznego, składającego się z aplikacji operatora, panelu lekarza i panelu pacjenta

mts wyzwanie
mts wyzwanie1

Proces

MTS oferuje innowacyjne usługi w szybko rozwijającej się branży telemedycznej. Za pomocą ultranowoczesnej technologii termowizji klinicznej wykorzystywanej przez MTS, możliwe jest zdiagnozowanie raka piersi i wielu innych chorób. Misją MTS było przyspieszenie wykrywalności chorób i udostępnienie lekarzom i pacjentom specjalistycznych usług już na etapie lekarza pierwszego kontaktu.

 

Po serii warsztatów z klientem, stworzyliśmy makietę i prototyp systemu, który stał się bazą do późniejszego projektu. Zaprojektowaliśmy branding i identyfikację wizualną. Równolegle toczyły się prace R&D w zakresie doboru optymalnej technologii i integracji z kamerą termowizyjną. Zaimplementowaliśmy szereg narzędzi, pozwalających na obróbkę obrazu z kamery termowizyjnej dla celów medycznych oraz wydajny algorytm przetwarzanie obrazu w czasie rzeczywistym. W przypadku MTS, dużym wyzwaniem były transfer wrażliwych danych i dużych plików w formacie RAW, jednak i w tym przypadku znaleźliśmy rozwiązanie w pełni dopasowane do potrzeb klienta.

Efekty

mts efekt

znaczne skrócenie czasu diagnostyki raka piersi i wielu innych chorób

mts efekt1

specjalistyczne usługi dla pacjentów już na etapie lekarza pierwszego kontaktu

spełnienie wyśrubowanych norm bezpieczeństwa w zakresie przechowywania dokumentacji medycznej

pobierz więcej Case Study w PDF