Synermedia to software house oraz agencja reklamowa tworzący oprogramowanie dedykowane, takie jak aplikacje webowe, aplikacje mobilne, aplikacje internetowe.

Oprogramowanie dla firm oraz oprogramowanie dla biznesu to technologia i kreacja, którą zajmuje się ten software house. Kreowanie wizerunku, na który składa się identyfikacja wizualna, projektowanie logo oraz projektowanie graficzne aplikacji mobilnej to zadanie dla agencji reklamowe i software house Synermedia. Na budowanie pozytywnego wizerunku firmy wpływa rebranding, księga identyfikacji wizualnej oraz branding marki. Dobra agencja reklamowa przeprowadza warsztaty strategiczne oraz warsztaty kreatywne, by zaprojektować moodboard, UX, mockup aplikacji mobilnej. Analiza konkurencji wpływa na przyjętą strategię marki. Komunikacja w internecie to dobra aplikacja mobilna lub aplikacja desktopowa, ale również oprogramowanie dedykowane, które potrafi zaprojektować dobry i sprawdzony software house. Kreowanie wizerunku to zadanie dla sprawnie działającej agencji reklamowej, której linia kreatywna poprowadzi projektowanie graficzne na nowy poziom. Tworzenie aplikacji ios oraz aplikacji android to nie lada wyzwanie, któremu może podołać tylko dobry software house i uznana agencja reklamowa. Serwisy internetowe oraz portale internetowe to również dobry scenariusz dla software studio, które potrafi także zaprojektować systemy MES, systemy ERP, oprogramowanie CRM, oprogramowanie B2B, oprogramowanie B2C, które będzie szyte na miarę, czyli będzie to oprogramowanie dedykowane. Aplikacje jak Uber to dobry sposób na wytworzenie oprogramowania dla startupów. Portale społecznościowe oraz sklepy internetowe to ciekawy sposób na biznes. Najlepszy software house w Polsce jest również najlepszą agencją reklamową. Synermedia łączy ze sobą technologię plus kreację, dzięki temu kreowanie wizerunku oraz projektowanie aplikacji mobilnych ios dla tego software studio to chleb powszedni. Identyfikacja wizualna firmy to podstawa budowanie pozytywnego wizerunku firmy. Kreacja powstaje w trakcie warsztatów kreatywnych, a strategia marki w trakcie warsztatów strategicznych. Strategia komunikacji to podstawa przy projektowaniu aplikacji mobilnych – wie o tym, dobry software house i każda znana agencja reklamowa. Czy to dedykowane systemy, czy dedykowane oprogramowanie projekty graficzne są wyzwaniem dla każdego w digital agency. Programiści stanowią największą grupę zatrudnionych w software house, gdyby tą grupę stanowili graficy, byłaby to typowa agencja reklamowa. Branża IT to najszybciej rozwijająca się gałąź produkcji. Synermedia potrafi zaprojektować najlepsze aplikacje mobilne i wykreować rozpoznawalną identyfikację firmy.

Pracuj z nami
 
 
 
play button
close button

wróć do listy case study

Pramerica Życie TUiR SA

Nowa strona internetowa + elementy interaktywne.

#technologia #kreacja #bezpieczenstwo #oktawave #cloud #interaktywnevideo #produkcjafilmowa
Pramerica intro

Wyzwanie

Stworzenie portalu łączącego funkcję strony korporacyjnej, oferty produktowej oraz wsparcia obsługi klienta. Wymagania:

  1. kreatywny, nowoczesny i wyróżniający na tle innych firm ubezpieczeniowych layout,
  2. przyjazny UX,
  3. technologia spełniająca wysokie (niestandardowe) wymagania bezpieczeństwa stawiane firmom z branży finansowej, przy jednoczesnym zastosowaniu opensource’owego CMS-a.

Proces

Technologia oparta została na trzystopniowym środowisku z serwerem produkcyjnym odciętym od warstwy administracyjnej. Bazowaliśmy na otwartym systemie CMS zintegrowanym z chmurą obliczeniową Octawave. Zastosowaliśmy zaawansowane mechanizmy uwierzytelniania i autoryzacji, kryptograficzne oraz rejestracji zdarzeń.

 

Projekt strony, ze względu na specyfikę działalności klienta, wymagał uwzględnienia dużej ilości tekstów i dokumentów. Pomimo tego zaprojektowaliśmy UX umożliwiający dostęp do 95% treści strony za pomocą maksymalnie dwóch kliknięć.

 

Na potrzeby strony wyprodukowaliśmy także interaktywny spot video. Dzięki „zaszytej” w filmie nawigacji, użytkownik wybiera tylko interesujące go tematy, bez konieczności oglądania całego spotu. Nawigacja jest koncepcyjnie powiązana z zachowaniem i informacjami przekazywanymi przez aktorkę.

Efekty

pramerica efekt

Ułatwienie użytkownikom dotarcia do kluczowych informacji w serwisie

Stworzenie narzędzi komunikacji z klientem dla różnych działów w firmie (np. HR, finanse, BOK, PR)

Zoptymalizowanie ilości zgłoszeń do BOK

Szczególnie przy skomplikowanych projektach dobrze pracować z ludźmi kompetentnymi. A jeśli do tego zamykają tematy w terminie i jeszcze są sympatyczni, to wyzwanie staje się przyjemnością

Marcin Kruszyński
Marketing Manager Pramerica

pobierz więcej Case Study w PDF