Synermedia to software house oraz agencja reklamowa tworzący oprogramowanie dedykowane, takie jak aplikacje webowe, aplikacje mobilne, aplikacje internetowe.

Oprogramowanie dla firm oraz oprogramowanie dla biznesu to technologia i kreacja, którą zajmuje się ten software house. Kreowanie wizerunku, na który składa się identyfikacja wizualna, projektowanie logo oraz projektowanie graficzne aplikacji mobilnej to zadanie dla agencji reklamowe i software house Synermedia. Na budowanie pozytywnego wizerunku firmy wpływa rebranding, księga identyfikacji wizualnej oraz branding marki. Dobra agencja reklamowa przeprowadza warsztaty strategiczne oraz warsztaty kreatywne, by zaprojektować moodboard, UX, mockup aplikacji mobilnej. Analiza konkurencji wpływa na przyjętą strategię marki. Komunikacja w internecie to dobra aplikacja mobilna lub aplikacja desktopowa, ale również oprogramowanie dedykowane, które potrafi zaprojektować dobry i sprawdzony software house. Kreowanie wizerunku to zadanie dla sprawnie działającej agencji reklamowej, której linia kreatywna poprowadzi projektowanie graficzne na nowy poziom. Tworzenie aplikacji ios oraz aplikacji android to nie lada wyzwanie, któremu może podołać tylko dobry software house i uznana agencja reklamowa. Serwisy internetowe oraz portale internetowe to również dobry scenariusz dla software studio, które potrafi także zaprojektować systemy MES, systemy ERP, oprogramowanie CRM, oprogramowanie B2B, oprogramowanie B2C, które będzie szyte na miarę, czyli będzie to oprogramowanie dedykowane. Aplikacje jak Uber to dobry sposób na wytworzenie oprogramowania dla startupów. Portale społecznościowe oraz sklepy internetowe to ciekawy sposób na biznes. Najlepszy software house w Polsce jest również najlepszą agencją reklamową. Synermedia łączy ze sobą technologię plus kreację, dzięki temu kreowanie wizerunku oraz projektowanie aplikacji mobilnych ios dla tego software studio to chleb powszedni. Identyfikacja wizualna firmy to podstawa budowanie pozytywnego wizerunku firmy. Kreacja powstaje w trakcie warsztatów kreatywnych, a strategia marki w trakcie warsztatów strategicznych. Strategia komunikacji to podstawa przy projektowaniu aplikacji mobilnych – wie o tym, dobry software house i każda znana agencja reklamowa. Czy to dedykowane systemy, czy dedykowane oprogramowanie projekty graficzne są wyzwaniem dla każdego w digital agency. Programiści stanowią największą grupę zatrudnionych w software house, gdyby tą grupę stanowili graficy, byłaby to typowa agencja reklamowa. Branża IT to najszybciej rozwijająca się gałąź produkcji. Synermedia potrafi zaprojektować najlepsze aplikacje mobilne i wykreować rozpoznawalną identyfikację firmy.

Pracuj z nami
 
 
 
play button
close button

wróć do listy case study

Złota44

Projekt i realizacja aplikacji HMS, która pozwala na zdalne zarządzanie apartamentami z uwzględnieniem dotykowego interfejsu i ergonomii pracy.

#technologia #BMS #HMS #.NET #WPF #oBIX #CCTV #VES #concierge
zlota44 intro2
zlota44 intro1

Wyzwanie

Stworzenie narzędzia do zarządzania inteligentnymi apartamentami w prestiżowym apartamentowcu Złota 44.

zlota44 wyzwanie

Proces

Złota 44 to nie tylko piękne apartamenty w prestiżowej lokalizacji. To przede wszystkim inteligentne mieszkania. Nasz klient chciał, aby można było nimi zarządzać w nowoczesny sposób. Na proces zarządzania nimi składa się wiele czynników, począwszy od prezentacji nazw, typu, rozkładu i wizualizacji, poprzez automatyczne sterowanie instalacjami aż po integrację z różnymi systemami, do których są podłączone.

 

Korzystając z pracy w modelu SCRUM, stworzyliśmy aplikację, która pozwoliła zebrać wszystkie funkcjonalności apartamentów. Zbudowaliśmy specjalny apartament, który pozwalał na przeprowadzanie testów aplikacji w rzeczywistym czasie i środowisku. Design i interfejs aplikacji zostały przez nas zaprojektowane w taki sposób, aby były kompatybilne z panelami dotykowymi, zastosowanymi w apartamentach. Narzędzie zostało zintegrowane z systemem BMS poprzez protokół oBIX.

Efekty

Stworzona przez nas aplikacja zadowoliła nawet najbardziej wymagających klientów apartamentowca.

zlota44 efekt

Nowoczesny design i ergonomia

zlota44_effect1

Kompleksowa obsługa wszystkich systemów

Możliwość zamówienia usług Concierge poprzez aplikację

pobierz więcej Case Study w PDF