Dlaczego warto zrobić responsywną stronę internetową z Synermedia?

 

1. Wyróżnij się na tle konkurencji

Chociaż strony responsywne uznawane są współcześnie za standard w projektowanie witryn internetowych, to wiele firm w nieskończoność przekłada projekt modernizacji swojej strony. Wykorzystaj tą szansę, by zaistnieć w sieci jako topowa, najbardziej nowoczesna i rozwijająca się firma w Twojej branży. Responsywna strona gwarantuje właśnie taki odbiór – lidera rynku, który wyznacza nowe standardy.

 

2. Dotrzyj do większej ilości Klientów

Statystyki nie kłamią – z roku na rok coraz większy odsetek urządzeń łączących się z Internetem stanowią urządzenia mobilne – tablety i smartfony. Ludzie żyją dynamicznie. Banki, karty płatnicze, wspomnienia, noszą w swoich telefonach. Czemu nie mają tam też nosić Twojej oferty? Strona responsywna im to umożliwi. Dotrzyj do nowych grup mobilnych użytkowników. Są to ludzie otwarci, ciekawi świata, poszukujący stale informacji. Czy taka grupa klientów nie brzmi interesująco?

 

3. Zapewnij swoim Klientom maksymalną wygodę

Znasz to uczucie, gdy jesteś na mieście, załatwiasz setki spraw, chcesz szybko sprawdzić godziny otwarcia, cennik lub numer telefonu do firmy, a jej strona całkowicie odmawia posłuszeństwa? No właśnie… Dzięki stronie responsywnej Twoi klienci zawsze i wszędzie będą mogli sprawdzić jak się z Tobą skontaktować, kiedy warto odwiedzić i co nowego słychać w ofercie. Chyba nie musimy Cię przekonywać, jak istotne jest zadowolenie Klienta?

 

4. Wywołaj efekt WOW!

Strony responsywne są nie tylko bardzo wygodne w użyciu i elastyczne, ale dają też ogromne pole możliwości w zakresie atrakcyjnej kreacji graficznej. Nasi projektanci wiedzą jak połączyć przyjemne z pożytecznym i cieszyć oko z zachowaniem zasad ergonomii i użyteczności. Namiastkę naszych możliwości, możesz zobaczyć w naszym portfolio.

 

5. Bądź pewny swojej inwestycji

Skoro już wiesz dlaczego strona responsywna jest współczesnym „must have” pozostaje jeszcze jedno pytanie – dlaczego wybrać agencję Synermedia? Odpowiedź jest prosta – pewność najlepszej inwestycji. Jesteśmy profesjonalistami, działamy na rynku interaktywnym do kilku lat, mamy doświadczenie i kompetentny zespół. Dotrzymujemy terminów, jesteśmy rzetelną firmą, z szeregiem rekomendacji. Nadal jednak daleko nam od międzynarodowych gigantów, więc nasze ceny są przystępne dla polskiego przedsiębiorcy. Jeśli zależy Ci na najlepszym efekcie po rozsądnych kosztach – napisz do nas!

Zamów stronę responsywną