Synermedia to software house warszawa tworzący oprogramowanie dedykowane, takie jak aplikacje dedykowane oraz oprogramowanie na zamówienie

Oprogramowanie dedykowane dla firm oraz oprogramowanie na zamówienie dla biznesu to technologia i kreacja, którą zajmuje się ten software house warszawa. Tworzenie aplikacji ios oraz aplikacji android to nie lada wyzwanie, któremu może podołać tylko dobry producent dedykowanego oprogramowania. Najlepszy software house warszawa w Polsce – Synermedia łączy ze sobą technologię plus kreację, dzięki temu kreowanie wizerunku oraz aplikacje dedykowane to chleb powszedni, z którym mierzy się ten producent dedykowanego oprogramowania.

 

Synermedia – agencja interaktywna warszawa. Efektywny rebranding marki, wpisująca się w trendy identyfikacja wizualna oraz dobrze zaprojektowana strategia marki.

Agencja interaktywna warszawa – Synermedia, tworzy dla Ciebie nowoczesny rebranding marki. Agencja kreatywna, rozpoczynająca swoje spotkania z Klientami od warsztatów, dzięki którym nowoczesna identyfikacja wizualna jest szyta na miarę, a strategia marki efektywna i odpowiadająca na potrzeby Klienta. Rebranding marki z dobrym rezultatem podnosi wartość marki oraz pozycję na rynku. Agencja interaktywna warszawa jaką jest Synermedia potrafi efektywnie odpowiadać na potrzeby obsługiwanych Klientów i zaprojektować zmianę wizerunku w skuteczny sposób. Przeanalizowane działania, które wypełniają każdy obszar działań to skuteczna strategia marki.

Czy to aplikacje dedykowane, czy oprogramowanie na zamówienie programiści naszego producent dedykowanego oprogramowania potrafią podołać każdemu zadaniu. Programiści stanowią największą grupę zatrudnionych w software house warszawa, gdyby tą grupę stanowili graficy, byłaby to typowa agencja reklamowa. Branża IT to najszybciej rozwijająca się gałąź produkcji.

Synermedia to grupa kreatywnych projektantów, którzy wiedzą jak powinna wyglądać nowoczena agencja kreatywna. Umieją odpowiednio pokierować działaniami, które efektywnie podnoszą pozycję firmy w branży, szczególnie wśród konkurentów. Dogłębna analiza usług i produktów, to najważniejszy element do prawidłowej i efektywnej zmiany wizerunku Klienta, na który składa się strategia marki, identyfikacja wizualna, a także rebranding marki.

Agencja kreatywna wyszukuje i analizuje nowości na rynku oraz orientuje się w marketingowych produktach i narzędziach, których procentowy udział w rynku mediów jest znaczący. Wydaje się, że w  takiej sytuacji dobrze zaprojektowana identyfikacja wizualna to taka, która dobrze prezentuje się w trakcie ekspozycji w różnego rodzaju kanałach środowiska digitalowego . Topowa agencja kreatywna doskonale odnajduje się przy realizacji tego typu zadań! Dobra i przemyślana identyfikacja wizualna jest skutecznym narzędziem do wyszukiwania potenjanych Klientów oraz podniesienia wartości marki.

Synermedia to grupa projektantów o kreatywnych umiejętnościach oraz programistów posiadających wiele talentów, dzięki którym nawet najbardziej skomplikowane zadanie będzie zrealizowane perfekcyjnie. Kompleksowe rozwiązania, które oferujemy swoim Klientom to efekt wielopłaszczyznowych kompetencji naszego zespołu. Skuteczne działania w obszarze marketingu prowadzone w internecie to efekt współpracy z agencjami zajmującymi się marketingiem internetowym.

 

Pracujemy z naszymi Klientami – nie dla nich. Wspólne warsztaty to pierwszy krok, by Twoja idea nabrała realnych kształtów.

rozpocznij współpracę
 
 
 
play button
close button

Lean Software Development

Jak zoptymalizować proces wytwarzania oprogramowania

#lean software development #eliminacja strat #optymalizacja #wytwarzanie przyrostowe

„Odchudzone” tworzenie oprogramowania, Lean Software Development, nierozerwalnie, łączy się z metodologią zwinną. W ostatnim czasie to podejście zostało mocno zorientowane na potrzeby użytkownika oraz analizę przepływu pracy. Genezę koncepcji lean upatruje się w technikach stosowanych przez koncern motoryzacyjny Toyota, który po II wojnie światowej wyróżniał się elastycznością, ale przede wszystkim ograniczaniem kosztów produkcji.

W odniesieniu do oprogramowania oraz cyfryzacji biznesu zastosowanie koncepcja lean pozwala na szybsze wytwarzanie wysokiej jakości produktu. Ograniczenie funkcjonalności do akceptowalnego minimum pozwala na prostsze wdrożenie oraz zrozumienie zmiany przez nie wywołanej.

Eliminowanie marnotrawstwa w postaci produkcji niepotrzebnych funkcjonalności przynosi wymierne oszczędności. Prosta architektura systemu pozwala na lepsze zorientowanie oraz planowanie rozwoju elementów wykorzystywanych przez użytkowników.

Istota Lean Software Development

Eliminacja strat

klient definiuje wartość, wszystko co jej nie dodaje jest marnotrawstwem;

Jakość i spójność

użytkownicy powinni otrzymać produkt, którego oczekiwali i być zadowoleni z działania aplikacji przez długi czas od jej wdrożenia;

Pozyskiwanie wiedzy

podejście iteracyjne w oparciu o krótkie cykle projektowe pozwala na uzyskanie natychmiastowej informacji zwrotnej dotyczącej spełnienia oczekiwań użytkowników;

Opóźnianie decyzji

zgodnie z zasadami „szczupłego” programowania decyzjeo kluczowych rozwiązaniach dotyczących wdrożenia finalnego należy podejmować tak późno, jak tylko się da. Jednocześnie utrzymując oprogramowanie w wersji łatwej
w przystosowaniu do wybranych założeń;

Wczesne wdrożenie

„porcjowanie” produktu pozwala na szybką korektę jego funkcjonalności w przypadku zmiany decyzji klienta lub niewłaściwego zdefiniowania wymagań;

Respektowanie zespołu

kluczowe funkcjonalności projektowane przez zaangażowanych członków zespołu tworzą wartość dodaną wytwarzanego oprogramowania. Wsparcie dla aktywnych uczestników procesu pozwala na wykorzystanie ich pełnego potencjału;

Optymalizacja ogółu

negatywny wpływ poszczególnych funkcjonalności usprawniających wąski zakres wymagań zaburza odbiór produktu jako całości. Należy się tego wystrzegać.

Przeczytaj również