Synermedia to software house warszawa tworzący oprogramowanie dedykowane, takie jak aplikacje dedykowane oraz oprogramowanie na zamówienie

Oprogramowanie dedykowane dla firm oraz oprogramowanie na zamówienie dla biznesu to technologia i kreacja, którą zajmuje się ten software house warszawa. Tworzenie aplikacji ios oraz aplikacji android to nie lada wyzwanie, któremu może podołać tylko dobry producent dedykowanego oprogramowania. Najlepszy software house warszawa w Polsce – Synermedia łączy ze sobą technologię plus kreację, dzięki temu kreowanie wizerunku oraz aplikacje dedykowane to chleb powszedni, z którym mierzy się ten producent dedykowanego oprogramowania.

 

Synermedia – agencja interaktywna warszawa. Efektywny rebranding marki, wpisująca się w trendy identyfikacja wizualna oraz dobrze zaprojektowana strategia marki.

Agencja interaktywna warszawa – Synermedia, tworzy dla Ciebie nowoczesny rebranding marki. Agencja kreatywna, rozpoczynająca swoje spotkania z Klientami od warsztatów, dzięki którym nowoczesna identyfikacja wizualna jest szyta na miarę, a strategia marki efektywna i odpowiadająca na potrzeby Klienta. Rebranding marki z dobrym rezultatem podnosi wartość marki oraz pozycję na rynku. Agencja interaktywna warszawa jaką jest Synermedia potrafi efektywnie odpowiadać na potrzeby obsługiwanych Klientów i zaprojektować zmianę wizerunku w skuteczny sposób. Przeanalizowane działania, które wypełniają każdy obszar działań to skuteczna strategia marki.

Czy to aplikacje dedykowane, czy oprogramowanie na zamówienie programiści naszego producent dedykowanego oprogramowania potrafią podołać każdemu zadaniu. Programiści stanowią największą grupę zatrudnionych w software house warszawa, gdyby tą grupę stanowili graficy, byłaby to typowa agencja reklamowa. Branża IT to najszybciej rozwijająca się gałąź produkcji.

Synermedia to grupa kreatywnych projektantów, którzy wiedzą jak powinna wyglądać nowoczena agencja kreatywna. Umieją odpowiednio pokierować działaniami, które efektywnie podnoszą pozycję firmy w branży, szczególnie wśród konkurentów. Dogłębna analiza usług i produktów, to najważniejszy element do prawidłowej i efektywnej zmiany wizerunku Klienta, na który składa się strategia marki, identyfikacja wizualna, a także rebranding marki.

Agencja kreatywna wyszukuje i analizuje nowości na rynku oraz orientuje się w marketingowych produktach i narzędziach, których procentowy udział w rynku mediów jest znaczący. Wydaje się, że w  takiej sytuacji dobrze zaprojektowana identyfikacja wizualna to taka, która dobrze prezentuje się w trakcie ekspozycji w różnego rodzaju kanałach środowiska digitalowego . Topowa agencja kreatywna doskonale odnajduje się przy realizacji tego typu zadań! Dobra i przemyślana identyfikacja wizualna jest skutecznym narzędziem do wyszukiwania potenjanych Klientów oraz podniesienia wartości marki.

Synermedia to grupa projektantów o kreatywnych umiejętnościach oraz programistów posiadających wiele talentów, dzięki którym nawet najbardziej skomplikowane zadanie będzie zrealizowane perfekcyjnie. Kompleksowe rozwiązania, które oferujemy swoim Klientom to efekt wielopłaszczyznowych kompetencji naszego zespołu. Skuteczne działania w obszarze marketingu prowadzone w internecie to efekt współpracy z agencjami zajmującymi się marketingiem internetowym.

 

Pracujemy z naszymi Klientami – nie dla nich. Wspólne warsztaty to pierwszy krok, by Twoja idea nabrała realnych kształtów.

rozpocznij współpracę
 
 
 
play button
close button

Sprawdź nasz toolbox

Poznaj narzędzia, które wykorzystujemy w naszej codziennej pracy

#narzędzia #toolbox #jak pracujemy #workflow

Sprawne zarządzanie projektem to sztuka, której opanowanie polega na prawidłowym odczytaniu potrzeb klienta oraz organizacji pracy zespołu. Dobry project manager wykorzystuje cały wachlarz dostępnych narzędzi, które znacznie pomagają w codziennej pracy. Postanowiliśmy zdradzić na jakie rozwiązania stawiamy.

Nasz narzędziownik

Jira / YouTrack

Jedni kochają, drudzy nienawidzą. Najważniejsze narzędzie w Synermedia. System, który umożliwia planowanie sprintów, estymowanie zadań, ewidencję czasu pracy. Klienci mogą śledzić 24/7 postępy prac oraz generować raporty. YouTrackowe raporty są podstawą rozliczeń wewnętrznych oraz zewnętrznych.

InVision

Etap prac koncepcyjnych, w którym wszystko kręci się wokół projektów graficznych to domena InVision. Webowe narzędzie, dzięki któremu statyczne widoki ożywają, stając się klikalnymi prototypami. Klient w łatwy sposób może zgłaszać swoje poprawki i prowadzić z nami dialog. Umożliwia śledzenie zmian oraz dostęp do poprzednich wersji projektu. Udostępnianie widoków na telefonach przez SMS, zawsze wywołuje efekt WOW 🙂

Slack

Podstawa komunikacji wewnątrz firmy. Ten prosty w obsłudze komunikator idealnie zastępuje maila. Sprawdza się na komputerach oraz telefonach. Każdy z projektów ma swój oddzielny kanał. Z funkcji rozmów bezpośrednich korzystamy przesyłając sobie fragmenty kodu, mniejsze pliki, czy zrzuty ekranu. Slacka wykorzystujemy również do zamawiania jedzenia – kanał #szamadobiura, czy zmiany playlisty – kanał #radiowezel.

HotJar

Fantastyczne narzędzie, dzięki któremu możemy poznać jak w praktyce działa to co sami wymyśliliśmy. Mapy ciepła i video rejestracja zachowań użytkowników, pozwalają nam zweryfikować nasze założenia. Jeden z podstawowych testów, z których korzystamy w procesie projektowania produktu.

Sales Manago

Proces sprzedaży i działania marketingowe planujemy przez platformę Sales Manago, która sprawdza się również jako CRM. Wykorzystujemy też marketing automation, który często proponujemy naszym klientom.

Dysk Googla

Wykorzystujemy do przechowywania oraz tworzenia dokumentów. Współdzielenie oraz równoległa praca na jednym dokumencie, o to chodzi!

Flip Chart i karteczki Post-it

Powiadają, że Design Thinking opiera się na żółtych samoprzylepnych karteczkach, więc zawsze mamy ich spory zapas. Nie wiemy, czy rzeczywiście mają super moc, ale w dobrych rękach są bardzo pomocne. Nasze prace z Ux-em zawsze zaczynamy od flamastra i białej kartki. Prostymi środkami projektujemy skomplikowane procesy.

Ekspres do kawy

Odpowiednia dawka kofeiny pobudza do działania, nawet najbardziej zakodowanych. W naszej kuchni rozwiązaliśmy już nie jeden nierozwiązywalny problem.

Przeczytaj również