Wyceń projekt
 
 
 
play button
close button

Sprawdź nasz toolbox

Poznaj narzędzia, które wykorzystujemy w naszej codziennej pracy

#narzędzia #toolbox #jak pracujemy #workflow

Sprawne zarządzanie projektem to sztuka, której opanowanie polega na prawidłowym odczytaniu potrzeb klienta oraz organizacji pracy zespołu. Dobry project manager wykorzystuje cały wachlarz dostępnych narzędzi, które znacznie pomagają w codziennej pracy. Postanowiliśmy zdradzić na jakie rozwiązania stawiamy.

Nasz narzędziownik

Jira / YouTrack

Jedni kochają, drudzy nienawidzą. Najważniejsze narzędzie w Synermedia. System, który umożliwia planowanie sprintów, estymowanie zadań, ewidencję czasu pracy. Klienci mogą śledzić 24/7 postępy prac oraz generować raporty. YouTrackowe raporty są podstawą rozliczeń wewnętrznych oraz zewnętrznych.

InVision

Etap prac koncepcyjnych, w którym wszystko kręci się wokół projektów graficznych to domena InVision. Webowe narzędzie, dzięki któremu statyczne widoki ożywają, stając się klikalnymi prototypami. Klient w łatwy sposób może zgłaszać swoje poprawki i prowadzić z nami dialog. Umożliwia śledzenie zmian oraz dostęp do poprzednich wersji projektu. Udostępnianie widoków na telefonach przez SMS, zawsze wywołuje efekt WOW 🙂

Slack

Podstawa komunikacji wewnątrz firmy. Ten prosty w obsłudze komunikator idealnie zastępuje maila. Sprawdza się na komputerach oraz telefonach. Każdy z projektów ma swój oddzielny kanał. Z funkcji rozmów bezpośrednich korzystamy przesyłając sobie fragmenty kodu, mniejsze pliki, czy zrzuty ekranu. Slacka wykorzystujemy również do zamawiania jedzenia – kanał #szamadobiura, czy zmiany playlisty – kanał #radiowezel.

HotJar

Fantastyczne narzędzie, dzięki któremu możemy poznać jak w praktyce działa to co sami wymyśliliśmy. Mapy ciepła i video rejestracja zachowań użytkowników, pozwalają nam zweryfikować nasze założenia. Jeden z podstawowych testów, z których korzystamy w procesie projektowania produktu.

Sales Manago

Proces sprzedaży i działania marketingowe planujemy przez platformę Sales Manago, która sprawdza się również jako CRM. Wykorzystujemy też marketing automation, który często proponujemy naszym klientom.

Dysk Googla

Wykorzystujemy do przechowywania oraz tworzenia dokumentów. Współdzielenie oraz równoległa praca na jednym dokumencie, o to chodzi!

Flip Chart i karteczki Post-it

Powiadają, że Design Thinking opiera się na żółtych samoprzylepnych karteczkach, więc zawsze mamy ich spory zapas. Nie wiemy, czy rzeczywiście mają super moc, ale w dobrych rękach są bardzo pomocne. Nasze prace z Ux-em zawsze zaczynamy od flamastra i białej kartki. Prostymi środkami projektujemy skomplikowane procesy.

Ekspres do kawy

Odpowiednia dawka kofeiny pobudza do działania, nawet najbardziej zakodowanych. W naszej kuchni rozwiązaliśmy już nie jeden nierozwiązywalny problem.

Przeczytaj również