Synermedia to software house warszawa tworzący oprogramowanie dedykowane, takie jak aplikacje dedykowane oraz oprogramowanie na zamówienie

Oprogramowanie dedykowane dla firm oraz oprogramowanie na zamówienie dla biznesu to technologia i kreacja, którą zajmuje się ten software house warszawa. Tworzenie aplikacji ios oraz aplikacji android to nie lada wyzwanie, któremu może podołać tylko dobry producent dedykowanego oprogramowania. Najlepszy software house warszawa w Polsce – Synermedia łączy ze sobą technologię plus kreację, dzięki temu kreowanie wizerunku oraz aplikacje dedykowane to chleb powszedni, z którym mierzy się ten producent dedykowanego oprogramowania.

 

Synermedia – agencja interaktywna warszawa. Efektywny rebranding marki, wpisująca się w trendy identyfikacja wizualna oraz dobrze zaprojektowana strategia marki.

Agencja interaktywna warszawa – Synermedia, tworzy dla Ciebie nowoczesny rebranding marki. Agencja kreatywna, rozpoczynająca swoje spotkania z Klientami od warsztatów, dzięki którym nowoczesna identyfikacja wizualna jest szyta na miarę, a strategia marki efektywna i odpowiadająca na potrzeby Klienta. Rebranding marki z dobrym rezultatem podnosi wartość marki oraz pozycję na rynku. Agencja interaktywna warszawa jaką jest Synermedia potrafi efektywnie odpowiadać na potrzeby obsługiwanych Klientów i zaprojektować zmianę wizerunku w skuteczny sposób. Przeanalizowane działania, które wypełniają każdy obszar działań to skuteczna strategia marki.

Czy to aplikacje dedykowane, czy oprogramowanie na zamówienie programiści naszego producent dedykowanego oprogramowania potrafią podołać każdemu zadaniu. Programiści stanowią największą grupę zatrudnionych w software house warszawa, gdyby tą grupę stanowili graficy, byłaby to typowa agencja reklamowa. Branża IT to najszybciej rozwijająca się gałąź produkcji.

Synermedia to grupa kreatywnych projektantów, którzy wiedzą jak powinna wyglądać nowoczena agencja kreatywna. Umieją odpowiednio pokierować działaniami, które efektywnie podnoszą pozycję firmy w branży, szczególnie wśród konkurentów. Dogłębna analiza usług i produktów, to najważniejszy element do prawidłowej i efektywnej zmiany wizerunku Klienta, na który składa się strategia marki, identyfikacja wizualna, a także rebranding marki.

Agencja kreatywna wyszukuje i analizuje nowości na rynku oraz orientuje się w marketingowych produktach i narzędziach, których procentowy udział w rynku mediów jest znaczący. Wydaje się, że w  takiej sytuacji dobrze zaprojektowana identyfikacja wizualna to taka, która dobrze prezentuje się w trakcie ekspozycji w różnego rodzaju kanałach środowiska digitalowego . Topowa agencja kreatywna doskonale odnajduje się przy realizacji tego typu zadań! Dobra i przemyślana identyfikacja wizualna jest skutecznym narzędziem do wyszukiwania potenjanych Klientów oraz podniesienia wartości marki.

Synermedia to grupa projektantów o kreatywnych umiejętnościach oraz programistów posiadających wiele talentów, dzięki którym nawet najbardziej skomplikowane zadanie będzie zrealizowane perfekcyjnie. Kompleksowe rozwiązania, które oferujemy swoim Klientom to efekt wielopłaszczyznowych kompetencji naszego zespołu. Skuteczne działania w obszarze marketingu prowadzone w internecie to efekt współpracy z agencjami zajmującymi się marketingiem internetowym.

 

Pracujemy z naszymi Klientami – nie dla nich. Wspólne warsztaty to pierwszy krok, by Twoja idea nabrała realnych kształtów.

rozpocznij współpracę
 
 
 
play button
close button

Transformacja cyfrowa – Case Study

Wdrożenie dedykowanego systemy w firmie Bamet

#case study #CRM #MES #ERP #produkcja #system

Transformacja cyfrowa firmy Bamet, która zajmuje się projektowaniem i produkcją urządzeń, narzędzi oraz elementów maszyn zgodnie z indywidualnym zamówieniem klienta polegała na zaprojektowaniu oraz wdrożeniu dedykowanego systemu, który miał za zadanie obsługę kluczowych procesów biznesowych w firmie. Szczególnym wyzwaniem był moduł obsługujący produkcję, z uwagi na jej specyfikę – krótkie, niepowtarzalne serie produktów oraz uproszczenie skomplikowanego procesu projektowania.

Dedykowane oprogramowanie, które zostało przez nas wdrożone u klienta to w pełni skalowalna platforma, która jest połączeniem klasycznego systemu ERP (Enterprise Resource Planning) z kompleksowym systemem MES (Manufacturing Execution System).

Główne cechy wdrożonego systemu

 • zaawansowany moduł gospodarki magazynowej i realizacji produkcji
 • modułowa platforma otwarta na dalszy rozwój
 • nowoczesna architektura i technologia implementacji

Proces wytwarzania zgodnie z koncepcją Lean Software Development rozpoczęliśmy od spotkań warsztatowych z zespołem osób zarządzających, których kompetencje wyczerpywały wszystkie obszary w firmie. Efektami naszej wspólnej pracy była analiza wymagań funkcjonalnych, niefunkcjonalnych i technicznych, analiza procesów biznesowych i workflow, projekt architektury systemu, projekt techniczny systemu, projekt interakcji (UX) oraz wybór optymalnej technologii implementacji i infrastruktury serwerowej.

Na etapie programowania, który realizowany był w dwutygodniowych cyklach wykonaliśmy system, który objął swoim zasięgiem wszystkie kluczowe procesy biznesowe w firmie.

Moduły, który możemy wyróżnić

Proces zarządzania zasobami ludzkimi

zarządzanie personelem i rozliczenie czasu pracy;

Proces logistyczny

komunikacja w zakresie zapytań ofertowych, ofert i zamówień;

Proces konstrukcyjny

konstrukcja i nadzór nad jakością dokumentacji techniczno-projektowej;

Proces planowania produkcji

przygotowanie i zapobieganie zaburzeniomprocesu produkcyjnego z uwzględnieniem technologii produkcji oraz zestawień materiałowych;

Proces kontroli produkcji

informacja na temat stanu realizacji zlecenia oraz kontrola jakości produktu finalnego;

Proces magazynowy

kompleksowa gospodarka magazynowa z uwzględnieniem środków trwałych i usług;

Proces zarządzania relacjami z klientem i obsługi sprzedaży

komunikacja z partnerami, planowanie sprzedaży i marketing;

Proces finansowo-księgowy

obieg dokumentów księgowych i finansowych.

Efekty wdrożenia dedykowanego systemu

Pierwszy etap transformacji przyniósł zauważalne efekty podniesienie poziomu bezpieczeństwa danych i operacji biznesowych:

 • redukcja czasu i kosztów przetwarzania operacji biznesowych;
 • reedukacja zasobów ludzkich zaangażowanych w operacje biznesowe;
 • redukcja czasu i kosztów dostępu do poszukiwanych informacji;
 • uporządkowanie, usprawnienie i standaryzacja procedur wewnętrznych;
 • zwiększenie poziomu obsługi klientów dzięki zautomatyzowaniu standardowych;
 • procesów i szybkiemu dostępowi do żądanych informacji;
 • usprawnienie polityki zarządzania zasobami firmy, w tym zasobami ludzkimi;
 • koordynacja przetwarzania informacji z wielu lokalizacji oraz od wielu kontrahentów;
 • szerokie możliwości dostępu do aktualnych danych biznesowych (raportowanie i wyszukiwanie);
 • ograniczenie dokumentów papierowych w obrocie wewnętrznym oraz zewnętrznym z kontrahentami

System jest w dalszym ciągu rozwijany, a poprzez swoją modularność w łatwy sposób możemy reagować na oczekiwania klienta.

Przeczytaj również