Synermedia to software house warszawa tworzący oprogramowanie dedykowane, takie jak aplikacje dedykowane oraz oprogramowanie na zamówienie

Oprogramowanie dedykowane dla firm oraz oprogramowanie na zamówienie dla biznesu to technologia i kreacja, którą zajmuje się ten software house warszawa. Tworzenie aplikacji ios oraz aplikacji android to nie lada wyzwanie, któremu może podołać tylko dobry producent dedykowanego oprogramowania. Najlepszy software house warszawa w Polsce – Synermedia łączy ze sobą technologię plus kreację, dzięki temu kreowanie wizerunku oraz aplikacje dedykowane to chleb powszedni, z którym mierzy się ten producent dedykowanego oprogramowania.

 

Synermedia – agencja interaktywna warszawa. Efektywny rebranding marki, wpisująca się w trendy identyfikacja wizualna oraz dobrze zaprojektowana strategia marki.

Agencja interaktywna warszawa – Synermedia, tworzy dla Ciebie nowoczesny rebranding marki. Agencja kreatywna, rozpoczynająca swoje spotkania z Klientami od warsztatów, dzięki którym nowoczesna identyfikacja wizualna jest szyta na miarę, a strategia marki efektywna i odpowiadająca na potrzeby Klienta. Rebranding marki z dobrym rezultatem podnosi wartość marki oraz pozycję na rynku. Agencja interaktywna warszawa jaką jest Synermedia potrafi efektywnie odpowiadać na potrzeby obsługiwanych Klientów i zaprojektować zmianę wizerunku w skuteczny sposób. Przeanalizowane działania, które wypełniają każdy obszar działań to skuteczna strategia marki.

Czy to aplikacje dedykowane, czy oprogramowanie na zamówienie programiści naszego producent dedykowanego oprogramowania potrafią podołać każdemu zadaniu. Programiści stanowią największą grupę zatrudnionych w software house warszawa, gdyby tą grupę stanowili graficy, byłaby to typowa agencja reklamowa. Branża IT to najszybciej rozwijająca się gałąź produkcji.

Synermedia to grupa kreatywnych projektantów, którzy wiedzą jak powinna wyglądać nowoczena agencja kreatywna. Umieją odpowiednio pokierować działaniami, które efektywnie podnoszą pozycję firmy w branży, szczególnie wśród konkurentów. Dogłębna analiza usług i produktów, to najważniejszy element do prawidłowej i efektywnej zmiany wizerunku Klienta, na który składa się strategia marki, identyfikacja wizualna, a także rebranding marki.

Agencja kreatywna wyszukuje i analizuje nowości na rynku oraz orientuje się w marketingowych produktach i narzędziach, których procentowy udział w rynku mediów jest znaczący. Wydaje się, że w  takiej sytuacji dobrze zaprojektowana identyfikacja wizualna to taka, która dobrze prezentuje się w trakcie ekspozycji w różnego rodzaju kanałach środowiska digitalowego . Topowa agencja kreatywna doskonale odnajduje się przy realizacji tego typu zadań! Dobra i przemyślana identyfikacja wizualna jest skutecznym narzędziem do wyszukiwania potenjanych Klientów oraz podniesienia wartości marki.

Synermedia to grupa projektantów o kreatywnych umiejętnościach oraz programistów posiadających wiele talentów, dzięki którym nawet najbardziej skomplikowane zadanie będzie zrealizowane perfekcyjnie. Kompleksowe rozwiązania, które oferujemy swoim Klientom to efekt wielopłaszczyznowych kompetencji naszego zespołu. Skuteczne działania w obszarze marketingu prowadzone w internecie to efekt współpracy z agencjami zajmującymi się marketingiem internetowym.

 

Pracujemy z naszymi Klientami – nie dla nich. Wspólne warsztaty to pierwszy krok, by Twoja idea nabrała realnych kształtów.

rozpocznij współpracę
 
 
 
play button
close button

wróć do listy case study

MTS

Specjalistyczny system medyczny wykorzystujący termowizję.

#technologia #UX #cloud #api #.NET #FLIR #streaming #blob-storage #thermography #wpf #asp.net
mts intro

Wyzwanie

Zaprojektowanie i wdrożenie specjalistycznego systemu medycznego, składającego się z aplikacji operatora, panelu lekarza i panelu pacjenta

mts wyzwanie
mts wyzwanie1

Proces

MTS oferuje innowacyjne usługi w szybko rozwijającej się branży telemedycznej. Za pomocą ultranowoczesnej technologii termowizji klinicznej wykorzystywanej przez MTS, możliwe jest zdiagnozowanie raka piersi i wielu innych chorób. Misją MTS było przyspieszenie wykrywalności chorób i udostępnienie lekarzom i pacjentom specjalistycznych usług już na etapie lekarza pierwszego kontaktu.

 

Po serii warsztatów z klientem, stworzyliśmy makietę i prototyp systemu, który stał się bazą do późniejszego projektu. Zaprojektowaliśmy branding i identyfikację wizualną. Równolegle toczyły się prace R&D w zakresie doboru optymalnej technologii i integracji z kamerą termowizyjną. Zaimplementowaliśmy szereg narzędzi, pozwalających na obróbkę obrazu z kamery termowizyjnej dla celów medycznych oraz wydajny algorytm przetwarzanie obrazu w czasie rzeczywistym. W przypadku MTS, dużym wyzwaniem były transfer wrażliwych danych i dużych plików w formacie RAW, jednak i w tym przypadku znaleźliśmy rozwiązanie w pełni dopasowane do potrzeb klienta.

Efekty

mts efekt

znaczne skrócenie czasu diagnostyki raka piersi i wielu innych chorób

mts efekt1

specjalistyczne usługi dla pacjentów już na etapie lekarza pierwszego kontaktu

spełnienie wyśrubowanych norm bezpieczeństwa w zakresie przechowywania dokumentacji medycznej

pobierz więcej Case Study w PDF