Wyceń projekt
 
 
 
play button
close button

wróć do listy case study

MTS

Specjalistyczny system medyczny wykorzystujący termowizję.

#technologia #UX #cloud #api #.NET #FLIR #streaming #blob-storage #thermography #wpf #asp.net
mts intro

Wyzwanie

Zaprojektowanie i wdrożenie specjalistycznego systemu medycznego, składającego się z aplikacji operatora, panelu lekarza i panelu pacjenta

mts wyzwanie
mts wyzwanie1

Proces

MTS oferuje innowacyjne usługi w szybko rozwijającej się branży telemedycznej. Za pomocą ultranowoczesnej technologii termowizji klinicznej wykorzystywanej przez MTS, możliwe jest zdiagnozowanie raka piersi i wielu innych chorób. Misją MTS było przyspieszenie wykrywalności chorób i udostępnienie lekarzom i pacjentom specjalistycznych usług już na etapie lekarza pierwszego kontaktu.

 

Po serii warsztatów z klientem, stworzyliśmy makietę i prototyp systemu, który stał się bazą do późniejszego projektu. Zaprojektowaliśmy branding i identyfikację wizualną. Równolegle toczyły się prace R&D w zakresie doboru optymalnej technologii i integracji z kamerą termowizyjną. Zaimplementowaliśmy szereg narzędzi, pozwalających na obróbkę obrazu z kamery termowizyjnej dla celów medycznych oraz wydajny algorytm przetwarzanie obrazu w czasie rzeczywistym. W przypadku MTS, dużym wyzwaniem były transfer wrażliwych danych i dużych plików w formacie RAW, jednak i w tym przypadku znaleźliśmy rozwiązanie w pełni dopasowane do potrzeb klienta.

Efekty

mts efekt

znaczne skrócenie czasu diagnostyki raka piersi i wielu innych chorób

mts efekt1

specjalistyczne usługi dla pacjentów już na etapie lekarza pierwszego kontaktu

spełnienie wyśrubowanych norm bezpieczeństwa w zakresie przechowywania dokumentacji medycznej

pobierz więcej Case Study w PDF