Synermedia to software house warszawa tworzący oprogramowanie dedykowane, takie jak aplikacje dedykowane oraz oprogramowanie na zamówienie

Oprogramowanie dedykowane dla firm oraz oprogramowanie na zamówienie dla biznesu to technologia i kreacja, którą zajmuje się ten software house warszawa. Tworzenie aplikacji ios oraz aplikacji android to nie lada wyzwanie, któremu może podołać tylko dobry producent dedykowanego oprogramowania. Najlepszy software house warszawa w Polsce – Synermedia łączy ze sobą technologię plus kreację, dzięki temu kreowanie wizerunku oraz aplikacje dedykowane to chleb powszedni, z którym mierzy się ten producent dedykowanego oprogramowania.

 

Synermedia – agencja interaktywna warszawa. Efektywny rebranding marki, wpisująca się w trendy identyfikacja wizualna oraz dobrze zaprojektowana strategia marki.

Agencja interaktywna warszawa – Synermedia, tworzy dla Ciebie nowoczesny rebranding marki. Agencja kreatywna, rozpoczynająca swoje spotkania z Klientami od warsztatów, dzięki którym nowoczesna identyfikacja wizualna jest szyta na miarę, a strategia marki efektywna i odpowiadająca na potrzeby Klienta. Rebranding marki z dobrym rezultatem podnosi wartość marki oraz pozycję na rynku. Agencja interaktywna warszawa jaką jest Synermedia potrafi efektywnie odpowiadać na potrzeby obsługiwanych Klientów i zaprojektować zmianę wizerunku w skuteczny sposób. Przeanalizowane działania, które wypełniają każdy obszar działań to skuteczna strategia marki.

Czy to aplikacje dedykowane, czy oprogramowanie na zamówienie programiści naszego producent dedykowanego oprogramowania potrafią podołać każdemu zadaniu. Programiści stanowią największą grupę zatrudnionych w software house warszawa, gdyby tą grupę stanowili graficy, byłaby to typowa agencja reklamowa. Branża IT to najszybciej rozwijająca się gałąź produkcji.

Synermedia to grupa kreatywnych projektantów, którzy wiedzą jak powinna wyglądać nowoczena agencja kreatywna. Umieją odpowiednio pokierować działaniami, które efektywnie podnoszą pozycję firmy w branży, szczególnie wśród konkurentów. Dogłębna analiza usług i produktów, to najważniejszy element do prawidłowej i efektywnej zmiany wizerunku Klienta, na który składa się strategia marki, identyfikacja wizualna, a także rebranding marki.

Agencja kreatywna wyszukuje i analizuje nowości na rynku oraz orientuje się w marketingowych produktach i narzędziach, których procentowy udział w rynku mediów jest znaczący. Wydaje się, że w  takiej sytuacji dobrze zaprojektowana identyfikacja wizualna to taka, która dobrze prezentuje się w trakcie ekspozycji w różnego rodzaju kanałach środowiska digitalowego . Topowa agencja kreatywna doskonale odnajduje się przy realizacji tego typu zadań! Dobra i przemyślana identyfikacja wizualna jest skutecznym narzędziem do wyszukiwania potenjanych Klientów oraz podniesienia wartości marki.

Synermedia to grupa projektantów o kreatywnych umiejętnościach oraz programistów posiadających wiele talentów, dzięki którym nawet najbardziej skomplikowane zadanie będzie zrealizowane perfekcyjnie. Kompleksowe rozwiązania, które oferujemy swoim Klientom to efekt wielopłaszczyznowych kompetencji naszego zespołu. Skuteczne działania w obszarze marketingu prowadzone w internecie to efekt współpracy z agencjami zajmującymi się marketingiem internetowym.

 

Pracujemy z naszymi Klientami – nie dla nich. Wspólne warsztaty to pierwszy krok, by Twoja idea nabrała realnych kształtów.

rozpocznij współpracę
 
 
 
play button
close button

wróć do listy case study

Pramerica Życie TUiR SA

Nowa strona internetowa + elementy interaktywne.

#technologia #kreacja #bezpieczenstwo #oktawave #cloud #interaktywnevideo #produkcjafilmowa
Pramerica intro

Wyzwanie

Stworzenie portalu łączącego funkcję strony korporacyjnej, oferty produktowej oraz wsparcia obsługi klienta. Wymagania:

  1. kreatywny, nowoczesny i wyróżniający na tle innych firm ubezpieczeniowych layout,
  2. przyjazny UX,
  3. technologia spełniająca wysokie (niestandardowe) wymagania bezpieczeństwa stawiane firmom z branży finansowej, przy jednoczesnym zastosowaniu opensource’owego CMS-a.

Proces

Technologia oparta została na trzystopniowym środowisku z serwerem produkcyjnym odciętym od warstwy administracyjnej. Bazowaliśmy na otwartym systemie CMS zintegrowanym z chmurą obliczeniową Octawave. Zastosowaliśmy zaawansowane mechanizmy uwierzytelniania i autoryzacji, kryptograficzne oraz rejestracji zdarzeń.

 

Projekt strony, ze względu na specyfikę działalności klienta, wymagał uwzględnienia dużej ilości tekstów i dokumentów. Pomimo tego zaprojektowaliśmy UX umożliwiający dostęp do 95% treści strony za pomocą maksymalnie dwóch kliknięć.

 

Na potrzeby strony wyprodukowaliśmy także interaktywny spot video. Dzięki „zaszytej” w filmie nawigacji, użytkownik wybiera tylko interesujące go tematy, bez konieczności oglądania całego spotu. Nawigacja jest koncepcyjnie powiązana z zachowaniem i informacjami przekazywanymi przez aktorkę.

Efekty

pramerica efekt

Ułatwienie użytkownikom dotarcia do kluczowych informacji w serwisie

Stworzenie narzędzi komunikacji z klientem dla różnych działów w firmie (np. HR, finanse, BOK, PR)

Zoptymalizowanie ilości zgłoszeń do BOK

Szczególnie przy skomplikowanych projektach dobrze pracować z ludźmi kompetentnymi. A jeśli do tego zamykają tematy w terminie i jeszcze są sympatyczni, to wyzwanie staje się przyjemnością

Marcin Kruszyński
Marketing Manager Pramerica

pobierz więcej Case Study w PDF