Synermedia to software house warszawa tworzący oprogramowanie dedykowane, takie jak aplikacje dedykowane oraz oprogramowanie na zamówienie

Oprogramowanie dedykowane dla firm oraz oprogramowanie na zamówienie dla biznesu to technologia i kreacja, którą zajmuje się ten software house warszawa. Tworzenie aplikacji ios oraz aplikacji android to nie lada wyzwanie, któremu może podołać tylko dobry producent dedykowanego oprogramowania. Najlepszy software house warszawa w Polsce – Synermedia łączy ze sobą technologię plus kreację, dzięki temu kreowanie wizerunku oraz aplikacje dedykowane to chleb powszedni, z którym mierzy się ten producent dedykowanego oprogramowania.

 

Synermedia – agencja interaktywna warszawa. Efektywny rebranding marki, wpisująca się w trendy identyfikacja wizualna oraz dobrze zaprojektowana strategia marki.

Agencja interaktywna warszawa – Synermedia, tworzy dla Ciebie nowoczesny rebranding marki. Agencja kreatywna, rozpoczynająca swoje spotkania z Klientami od warsztatów, dzięki którym nowoczesna identyfikacja wizualna jest szyta na miarę, a strategia marki efektywna i odpowiadająca na potrzeby Klienta. Rebranding marki z dobrym rezultatem podnosi wartość marki oraz pozycję na rynku. Agencja interaktywna warszawa jaką jest Synermedia potrafi efektywnie odpowiadać na potrzeby obsługiwanych Klientów i zaprojektować zmianę wizerunku w skuteczny sposób. Przeanalizowane działania, które wypełniają każdy obszar działań to skuteczna strategia marki.

Czy to aplikacje dedykowane, czy oprogramowanie na zamówienie programiści naszego producent dedykowanego oprogramowania potrafią podołać każdemu zadaniu. Programiści stanowią największą grupę zatrudnionych w software house warszawa, gdyby tą grupę stanowili graficy, byłaby to typowa agencja reklamowa. Branża IT to najszybciej rozwijająca się gałąź produkcji.

Synermedia to grupa kreatywnych projektantów, którzy wiedzą jak powinna wyglądać nowoczena agencja kreatywna. Umieją odpowiednio pokierować działaniami, które efektywnie podnoszą pozycję firmy w branży, szczególnie wśród konkurentów. Dogłębna analiza usług i produktów, to najważniejszy element do prawidłowej i efektywnej zmiany wizerunku Klienta, na który składa się strategia marki, identyfikacja wizualna, a także rebranding marki.

Agencja kreatywna wyszukuje i analizuje nowości na rynku oraz orientuje się w marketingowych produktach i narzędziach, których procentowy udział w rynku mediów jest znaczący. Wydaje się, że w  takiej sytuacji dobrze zaprojektowana identyfikacja wizualna to taka, która dobrze prezentuje się w trakcie ekspozycji w różnego rodzaju kanałach środowiska digitalowego . Topowa agencja kreatywna doskonale odnajduje się przy realizacji tego typu zadań! Dobra i przemyślana identyfikacja wizualna jest skutecznym narzędziem do wyszukiwania potenjanych Klientów oraz podniesienia wartości marki.

Synermedia to grupa projektantów o kreatywnych umiejętnościach oraz programistów posiadających wiele talentów, dzięki którym nawet najbardziej skomplikowane zadanie będzie zrealizowane perfekcyjnie. Kompleksowe rozwiązania, które oferujemy swoim Klientom to efekt wielopłaszczyznowych kompetencji naszego zespołu. Skuteczne działania w obszarze marketingu prowadzone w internecie to efekt współpracy z agencjami zajmującymi się marketingiem internetowym.

 

Pracujemy z naszymi Klientami – nie dla nich. Wspólne warsztaty to pierwszy krok, by Twoja idea nabrała realnych kształtów.

rozpocznij współpracę
 
 
 
play button
close button

wróć do listy case study

Receptor

System, który umożliwia planowanie, realizację, optymalizację i automatyzację procesu produkcji i gospodarki magazynowej.

#technologia #UX #.NET #WPF #rest #WebAPI #hardware #WCF #ms-sql-server #azure
receptor intro

Wyzwanie

Stworzenie systemu dla branż, zajmujących się tworzeniem produktów opartych o proces lub recepturę, który umożliwia zaprogramowanie całej produkcji w bardzo szczegółowy, ale zarazem intuicyjny sposób.

receptor wyzwanie
receptor wyzwanie1
receptor wyzwanie2

Proces

Klient przyszedł do nas z innowacyjnym pomysłem, który rewolucjonizuje podejście do produkcji w świecie piekarniczym, cukierniczym i w innych branżach, wymagających receptur. Pracę rozpoczęliśmy od stworzenia makiety i prototypu aplikacji. Realizowaliśmy ją iteracyjnie w metodologii Scrum. Dzięki takiemu podejściu wkrótce powstał produkt: system RECEPTOR®, składający się m.in. z modułów receptur, magazynu z pełnym planowaniem produkcji oraz kontrolą zużycia surowców, druku etykiet zgodnych z rozporządzeniami UE oraz dedykowanym API umożliwiającym integrację zewnętrznych systemów. Receptor umożliwia pełną kontrolę zakładu i gwarantuje utrzymanie powtarzalności produkcji, pełną minimalizację strat produkcyjnych i wzrost rentowności produkcji. Poza tym spełnia wszystkie wymogi formalne UE, dotyczące produkcji.

Efekty

receptor efekt

kilkuset zadowolonych klientów w Polsce i Unii Europejskiej

spełnienie rygorystycznych norm w zakresie GDA i produkcji bezglutenowej

automatyzacja i optymalizacja procesu produkcji

pobierz więcej Case Study w PDF