Wyceń projekt
 
 
 
play button
close button

wróć do listy case study

Receptor

System, który umożliwia planowanie, realizację, optymalizację i automatyzację procesu produkcji i gospodarki magazynowej.

#technologia #UX #.NET #WPF #rest #WebAPI #hardware #WCF #ms-sql-server #azure
receptor intro

Wyzwanie

Stworzenie systemu dla branż, zajmujących się tworzeniem produktów opartych o proces lub recepturę, który umożliwia zaprogramowanie całej produkcji w bardzo szczegółowy, ale zarazem intuicyjny sposób.

receptor wyzwanie
receptor wyzwanie1
receptor wyzwanie2

Proces

Klient przyszedł do nas z innowacyjnym pomysłem, który rewolucjonizuje podejście do produkcji w świecie piekarniczym, cukierniczym i w innych branżach, wymagających receptur. Pracę rozpoczęliśmy od stworzenia makiety i prototypu aplikacji. Realizowaliśmy ją iteracyjnie w metodologii Scrum. Dzięki takiemu podejściu wkrótce powstał produkt: system RECEPTOR®, składający się m.in. z modułów receptur, magazynu z pełnym planowaniem produkcji oraz kontrolą zużycia surowców, druku etykiet zgodnych z rozporządzeniami UE oraz dedykowanym API umożliwiającym integrację zewnętrznych systemów. Receptor umożliwia pełną kontrolę zakładu i gwarantuje utrzymanie powtarzalności produkcji, pełną minimalizację strat produkcyjnych i wzrost rentowności produkcji. Poza tym spełnia wszystkie wymogi formalne UE, dotyczące produkcji.

Efekty

receptor efekt

kilkuset zadowolonych klientów w Polsce i Unii Europejskiej

spełnienie rygorystycznych norm w zakresie GDA i produkcji bezglutenowej

automatyzacja i optymalizacja procesu produkcji

pobierz więcej Case Study w PDF