Wyceń projekt
 
 
 
play button
close button

wróć do listy case study

Złota44

Projekt i realizacja aplikacji HMS, która pozwala na zdalne zarządzanie apartamentami z uwzględnieniem dotykowego interfejsu i ergonomii pracy.

#technologia #BMS #HMS #.NET #WPF #oBIX #CCTV #VES #concierge
zlota44 intro2
zlota44 intro1

Wyzwanie

Stworzenie narzędzia do zarządzania inteligentnymi apartamentami w prestiżowym apartamentowcu Złota 44.

zlota44 wyzwanie

Proces

Złota 44 to nie tylko piękne apartamenty w prestiżowej lokalizacji. To przede wszystkim inteligentne mieszkania. Nasz klient chciał, aby można było nimi zarządzać w nowoczesny sposób. Na proces zarządzania nimi składa się wiele czynników, począwszy od prezentacji nazw, typu, rozkładu i wizualizacji, poprzez automatyczne sterowanie instalacjami aż po integrację z różnymi systemami, do których są podłączone.

 

Korzystając z pracy w modelu SCRUM, stworzyliśmy aplikację, która pozwoliła zebrać wszystkie funkcjonalności apartamentów. Zbudowaliśmy specjalny apartament, który pozwalał na przeprowadzanie testów aplikacji w rzeczywistym czasie i środowisku. Design i interfejs aplikacji zostały przez nas zaprojektowane w taki sposób, aby były kompatybilne z panelami dotykowymi, zastosowanymi w apartamentach. Narzędzie zostało zintegrowane z systemem BMS poprzez protokół oBIX.

Efekty

Stworzona przez nas aplikacja zadowoliła nawet najbardziej wymagających klientów apartamentowca.

zlota44 efekt

Nowoczesny design i ergonomia

zlota44_effect1

Kompleksowa obsługa wszystkich systemów

Możliwość zamówienia usług Concierge poprzez aplikację

pobierz więcej Case Study w PDF