Wyceń projekt
 
 
 
play button
close button

Kim jesteśmy

Synermedia to synergia
technologii i kreacji.

Wierzymy, że najlepsze projekty powstają dzięki współpracy. Słowo “syn” w j. greckim znaczy “razem”, a “ergon”— dzieło, działanie. Pracujemy razem z naszymi klientami, nie dla nich. Synermedia, to połączone działania wszystkich osób zaangażowanych w projekt.
Dzięki nim powstaje produkt, który ma szanse kreować rzeczywistość.

Przejrzystość

Chcemy, żebyś zawsze wiedział, na jakim etapie tworzenia produktu aktualnie jesteśmy. Używamy narzędzi dostępnych online, dzięki czemu możesz sprawdzić, nad czym właśnie pracujemy, jakie zmiany wprowadziliśmy, jak wyglądają timeline i kosztorys. Dodatkowo nad każdym projektem czuwa doświadczony Project Manager.

Pewność

Lubimy jasne sytuacje. W naszych umowach nie ma żadnych drobnych druczków. Przekazujemy Ci prawa autorskie do projektu. Pracujemy wspólnie na Twój sukces.

Wsparcie

Naszą misją jest zmienianie świata na lepsze. Staramy się robić to poprzez wspieranie fundacji, stowarzyszeń i organizacji non-profit. Wsparliśmy organizację Rejsu po Zalewie Zegrzyńskim dla podopiecznych Fundacji Perpetuum Mobile, której pomysłodawcą był project:Sailing. Byliśmy sponsorem nagród w konkursie dla uczniów eDukacja z Panem T.I.K-iem organizowanego przez Polskie Towarzystwo Informatyczne. Zakodowaliśmy na zasadach darowizny stronę internetową Hospicjum Onkologicznego Św. Krzysztofa w Warszawie.

Inni o Synermedia

Moglibyśmy napisać o sobie wiele więcej, ale najlepiej opowiedzą o nas słowa naszych klientów i współpracowników.

cudzysłów

Szczególnie przy skomplikowanych projektach dobrze pracować z ludźmi kompetentnymi. A jeśli do tego zamykają tematy w terminie i jeszcze są sympatyczni, to wyzwanie staje się przyjemnością.

Marcin Kruszyński
Marketing Manager Pramerica

cudzysłów

Synermedia to zespół specjalistów z otwartymi umysłami i szerokimi horyzontami.
Tylko z takim partnerem można realizować naprawdę innowacyjne projekty mając od samego początku poczucie właściwego wyboru

Paweł Cąkała
Kierownik IT, GTV Poland

cudzysłów

Wysoko oceniamy bardzo dobrą organizację pracy, doświadczenie oraz know-how pracowników firmy. Zawsze możemy liczyć na szybką i fachową pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Paweł Babraj
CEO, Bamet

cudzysłów

Synermedia – dla nas synergia zapału i sprawności właściwej ludziom młodym z kompetencjami i odpowiedzialnością dojrzałych profesjonalistów.

Daniel Wójtowicz
Dyrektor ds. Marketingu, Teatr Rampa

cudzysłów

Synermedia to pewny partner zapewniający kompleksową i fachową obsługę w nowych mediach. Podczas dwuletniej współpracy zrealizowaliśmy wiele różnych projektów.

Krzysztof Schabowicz
Członek Zarządu, Select Poland

Dobrze
prezentujemy się
w sieci

Zobacz nasze projekty
na Behance

Dzielimy się
naszą wiedzą

Przeczytaj artukyłu
na naszym blogu