Wyceń projekt
 
 
 
play button
close button

Kim jesteśmy

Synermedia to synergia
technologii i kreacji.

Pracujemy razem z naszymi klientami, nie dla nich. Synermedia to połączone działania wszystkich osób zaangażowanych w projekt. Dzięki nim powstają produkty, które ma szanse kreować rzeczywistość. 
Przez ostatnie 10 lawdrożyliśmy wiele projektów opartych o technologie PHP oraz .NET. Do grona naszych Klientów należą instytucje samorządowe, biznes oraz start-upy.

Przejrzystość

Lubimy jasne sytuacje. Chcemy, żebyś zawsze wiedział, na jakim etapie tworzenia produktu aktualnie jesteśmy. Używamy narzędzi, dzięki którym możesz sprawdzić, nad czym właśnie pracujemy, jakie zmiany wprowadziliśmy, jak wyglądają timeline i kosztorys.

Elastyczność

Praca w Agile/SCRUM pozwala na korygowanie założeń w trakcie pracy. Dzięki płaskiej strukturze możemy podejmować szybkie decyzje, przystosowując się do Twoich potrzeb. Kiedy inni debatują, my wdrażamy!

Relacje

Wierzymy, że szczerość w relacjach z naszymi Klientami jest fundamentem dobrej współpracy. Zaufanie, którym obdarzają nas nasi Partnerzy, często procentuje wieloletnią współpracą.

Inni o Synermedia

Moglibyśmy napisać o sobie wiele więcej, ale najlepiej opowiedzą o nas słowa naszych klientów i współpracowników.

cudzysłów

Szczególnie przy skomplikowanych projektach dobrze pracować z ludźmi kompetentnymi. A jeśli do tego zamykają tematy w terminie i jeszcze są sympatyczni, to wyzwanie staje się przyjemnością.

Marcin Kruszyński
Marketing Manager Pramerica

cudzysłów

Synermedia to zespół specjalistów z otwartymi umysłami i szerokimi horyzontami.
Tylko z takim partnerem można realizować naprawdę innowacyjne projekty mając od samego początku poczucie właściwego wyboru

Paweł Cąkała
Kierownik IT, GTV Poland

cudzysłów

Wysoko oceniamy bardzo dobrą organizację pracy, doświadczenie oraz know-how pracowników firmy. Zawsze możemy liczyć na szybką i fachową pomoc w rozwiązywaniu problemów.

Paweł Babraj
CEO, Bamet

cudzysłów

Synermedia – dla nas synergia zapału i sprawności właściwej ludziom młodym z kompetencjami i odpowiedzialnością dojrzałych profesjonalistów.

Daniel Wójtowicz
Dyrektor ds. Marketingu, Teatr Rampa

cudzysłów

Synermedia to pewny partner zapewniający kompleksową i fachową obsługę w nowych mediach. Podczas dwuletniej współpracy zrealizowaliśmy wiele różnych projektów.

Krzysztof Schabowicz
Członek Zarządu, Select Poland

Dobrze
prezentujemy się
w sieci

Zobacz nasze projekty
na Behance

Dzielimy się
naszą wiedzą

Przeczytaj artukyłu
na naszym blogu