Potrzebujesz

dedykowanego oprogramowania?

Zostaw e-mail i odbierz darmowy e-book

„Jak przeprowadzić transformację cyfrową w firmie?”

  zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych

  • Administratorem Twoich danych osobowych jest Synermedia sp. z o.o., ul. Niedźwiedzia 19/1, 02-727 Warszawa, NIP: 9512347332.
  • Dane osobowe są przetwarzane są w celu: marketingu własnych produktów lub usług oraz w celu zawarcia umowy. Posiadasz prawo do cofnięcia udzielonej zgody w każdym czasie Dane osobowe będą przetwarzane (w tym przechowywane) przez okres wynikający z przepisów prawa (np. ordynacja podatkowa, ustawa o rachunkowości) lub do czasu zrealizowania umów. Twój dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, chyba że przepisy prawa stanowią inaczej. Podstawą prawną dla przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a-c i f RODO.
  scroll
  aplikacje i portale

  Aplikacje
  i portale internetowe

  aplikacje mobilne

  Aplikacje mobilne
  (iOS i Android)

  sklepy internetowe

  Aplikacje desktopowe
  CRM - ERP - MES

  Internet rzeczy

  Dostarczamy najwyższej jakości produkty, dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii i topowych rozwiązań w branży IT. Sprawny proces projektowania pozwala nam dobrać najlepsze narzędzia do każdego z zadań, nad którymi pracujemy.

  technologie

  Inni o Synermedia

  Moglibyśmy napisać o sobie wiele więcej, ale najlepiej opowiedzą o nas słowa naszych klientów i współpracowników.

  cudzysłów

  Szczególnie przy skomplikowanych projektach dobrze pracować z ludźmi kompetentnymi. A jeśli do tego zamykają tematy w terminie i jeszcze są sympatyczni, to wyzwanie staje się przyjemnością.

  Marcin Kruszyński
  Marketing Manager Pramerica

  cudzysłów

  Synermedia to zespół specjalistów z otwartymi umysłami i szerokimi horyzontami.
  Tylko z takim partnerem można realizować naprawdę innowacyjne projekty mając od samego początku poczucie właściwego wyboru

  Paweł Cąkała
  Kierownik IT, GTV Poland

  cudzysłów

  Wysoko oceniamy bardzo dobrą organizację pracy, doświadczenie oraz know-how pracowników firmy. Zawsze możemy liczyć na szybką i fachową pomoc w rozwiązywaniu problemów.

  Paweł Babraj
  CEO, Bamet

  cudzysłów

  Synermedia – dla nas synergia zapału i sprawności właściwej ludziom młodym z kompetencjami i odpowiedzialnością dojrzałych profesjonalistów.

  Daniel Wójtowicz
  Dyrektor ds. Marketingu, Teatr Rampa

  cudzysłów

  Synermedia to pewny partner zapewniający kompleksową i fachową obsługę w nowych mediach. Podczas dwuletniej współpracy zrealizowaliśmy wiele różnych projektów.

  Krzysztof Schabowicz
  Członek Zarządu, Select Poland

  Pracowali z nami

  Opowiedz nam więcej o Twoim pomyśle

  wypełnij prosty formularz