Lite Taxi KRK

Posted by & filed under Bez kategorii.

LiteTaxi KRK Redesign aplikacji do przyjaznego i szybkiego zamawiania przejazdów taksówkowych, a także opracowanie strategii wizualnej oraz komunikacji w odpowiedzi na zmieniające się trendy na rynku usług transportu osób. Czas to pieniądz. Podczas wspólnych warsztatów z naszym klientem przekuliśmy ideę dostępu do szybkich, tanich i bezpiecznych przejazdów taksówkowych w projekt nowoczesnej aplikacji mobilnej, która z… Read more »

CAME – Port Lotniczy Bydgoszcz

Posted by & filed under Bez kategorii.

Port Lotniczy Bydgoszcz W kooperacji z firmą CAME Polska, która jest liderem w produkcji systemów parkingowych, przygotowaliśmy system rezerwacji miejsc dla zmotoryzowanych pasażerów Portu Lotniczego Bydgoszcz. Nasza aplikacja została zintegrowana z systemami kontroli dostępu. Panel administracyjny Panel administracyjny pozwala na pełną edycję logiki biznesowej systemu. Dzięki przyjaznemu interfejsowi administrator parkingu może dodawać oraz usuwać strefy… Read more »

Akademia Leona Koźmińskiego

Posted by & filed under strony www.

Akademia Leona Koźmińskiego Akademia Leona Koźmińskiego to najlepsza uczelnia biznesowa w Europie Środkowo-Wschodniej według międzynarodowego rankingu „Financial Times”, uhonorowana „potrójną koroną akredytacyjną” AACSB – EQUIS – AMBA. Obecnie kształci się w niej 9000 studentów, słuchaczy i doktorantów. Uczelnia potrzebowała responsywnej strony WWW z nowoczesnym designem, przystosowanej do potrzeb osób z niepełnosprawnościami i dobrze eksponującej ofertę… Read more »