Wyceń projekt
 
 
 
play button
close button

wróć do listy case study

Galeria Młociny

aplikacja mobilna z systemem wyznaczania tras

#aplikacja mobilna #wayfinder #integracje #ios #android

Jeszcze kilka lat temu aplikacje mobilne galerii handlowych uznawano za technologiczne gadżety, a nie narzędzia pozwalające oszczędzić czas i pieniądze klientów. Dziś to już pełnoprawny kanał komunikacji, umożliwiający codzienne przekazywanie użytkownikom bieżących informacji. Galerii Młociny bardzo zależało na tym, aby zaoferować odwiedzającym coś więcej niż tylko mobilną wersję strony www, a tam, gdzie potrzeba atrakcyjnych rozwiązań, pojawiamy się my!


Bieganie po podziemiach centrum handlowego w poszukiwaniu zagubionego auta? W Galerii Młociny to nie ma prawa się zdarzyć! Dla zmotoryzowanych przygotowaliśmy rozwiązanie, które pozwala uniknąć czarnego scenariusza – aplikacja pozwala na wyszukiwanie samochodu na parkingu po numerze rejestracyjnym.
Osoby zdecydowane na wizytę w konkretnym miejscu łatwo znajdą drogę do celu – w aplikacji rozszerzyliśmy funkcje mapy o możliwość wyznaczania drogi do sklepu, również za pomocą skanowania kodu QR umieszczonego na wayfinderach.
Z kolei klienci chcący spędzić w Galerii Młociny miły dzień lub popołudnie z aplikacji dowiedzą się, że w obiekcie mogą także smacznie zjeść, skorzystać z kina czy kręgielni, a nawet potańczyć. Miejsce na eksponowanie wydarzeń oraz promocji zyskaliśmy dzięki umieszczeniu podstawowych zakładek w wygodnych kaflach.

pobierz więcej Case Study w PDF