Wyceń projekt
 
 
 
play button
close button

wróć do listy case study

Unicoach

system wspierający pracę trenera piłki nożnej

#system do zarzadzania #kreator cwiczen #multimedialna biblioteka #kalendarz

Unicoach Asystent Trenera tworzy grupa pasjonatów zaprzęgających najnowocześniejsze technologie do szkolenia w dziedzinie piłki nożnej. Gdy taki klient powierzył nam stworzenie kompleksowego systemu do śledzenia postępów zawodników wraz z biblioteką gotowych ćwiczeń i kreatorem animacji, wiedzieliśmy, że łatwo nie będzie. Na szczęście graliśmy do jednej bramki!


Wraz ze zleceniodawcą omówiliśmy wszystkie niezbędne funkcjonalności narzędzia i na tej podstawie stworzyliśmy makiety systemu. Wspólnie wybraliśmy najistotniejsze cechy produktu, które następnie wdrożyliśmy. Synergia technologii, kreacji i sportu zadziałała.

Asystent Trenera Unicoach to nowatorskie narzędzie do zarządzania procesem szkoleniowym klubów piłkarskich wyposażone w biblioteki gotowych ćwiczeń (działające także w wersji offline), elektroniczny dziennik, planer sesji, kreator grafik i animacji rozwiązań taktycznych i moduł umożliwiający śledzenie postępów zawodników. Dodatkową atrakcją są pobierane przez API terminarze spotkań ligowych. Trener otrzymuje produkt nieodzowny w jego pracy, przyjazny i niedrogi.

pobierz więcej Case Study w PDF