Synermedia to software house warszawa tworzący oprogramowanie dedykowane, takie jak aplikacje dedykowane oraz oprogramowanie na zamówienie

Oprogramowanie dedykowane dla firm oraz oprogramowanie na zamówienie dla biznesu to technologia i kreacja, którą zajmuje się ten software house warszawa. Tworzenie aplikacji ios oraz aplikacji android to nie lada wyzwanie, któremu może podołać tylko dobry producent dedykowanego oprogramowania. Najlepszy software house warszawa w Polsce – Synermedia łączy ze sobą technologię plus kreację, dzięki temu kreowanie wizerunku oraz aplikacje dedykowane to chleb powszedni, z którym mierzy się ten producent dedykowanego oprogramowania.

 

Synermedia – agencja interaktywna warszawa. Efektywny rebranding marki, wpisująca się w trendy identyfikacja wizualna oraz dobrze zaprojektowana strategia marki.

Agencja interaktywna warszawa – Synermedia, tworzy dla Ciebie nowoczesny rebranding marki. Agencja kreatywna, rozpoczynająca swoje spotkania z Klientami od warsztatów, dzięki którym nowoczesna identyfikacja wizualna jest szyta na miarę, a strategia marki efektywna i odpowiadająca na potrzeby Klienta. Rebranding marki z dobrym rezultatem podnosi wartość marki oraz pozycję na rynku. Agencja interaktywna warszawa jaką jest Synermedia potrafi efektywnie odpowiadać na potrzeby obsługiwanych Klientów i zaprojektować zmianę wizerunku w skuteczny sposób. Przeanalizowane działania, które wypełniają każdy obszar działań to skuteczna strategia marki.

Czy to aplikacje dedykowane, czy oprogramowanie na zamówienie programiści naszego producent dedykowanego oprogramowania potrafią podołać każdemu zadaniu. Programiści stanowią największą grupę zatrudnionych w software house warszawa, gdyby tą grupę stanowili graficy, byłaby to typowa agencja reklamowa. Branża IT to najszybciej rozwijająca się gałąź produkcji.

Synermedia to grupa kreatywnych projektantów, którzy wiedzą jak powinna wyglądać nowoczena agencja kreatywna. Umieją odpowiednio pokierować działaniami, które efektywnie podnoszą pozycję firmy w branży, szczególnie wśród konkurentów. Dogłębna analiza usług i produktów, to najważniejszy element do prawidłowej i efektywnej zmiany wizerunku Klienta, na który składa się strategia marki, identyfikacja wizualna, a także rebranding marki.

Agencja kreatywna wyszukuje i analizuje nowości na rynku oraz orientuje się w marketingowych produktach i narzędziach, których procentowy udział w rynku mediów jest znaczący. Wydaje się, że w  takiej sytuacji dobrze zaprojektowana identyfikacja wizualna to taka, która dobrze prezentuje się w trakcie ekspozycji w różnego rodzaju kanałach środowiska digitalowego . Topowa agencja kreatywna doskonale odnajduje się przy realizacji tego typu zadań! Dobra i przemyślana identyfikacja wizualna jest skutecznym narzędziem do wyszukiwania potenjanych Klientów oraz podniesienia wartości marki.

Synermedia to grupa projektantów o kreatywnych umiejętnościach oraz programistów posiadających wiele talentów, dzięki którym nawet najbardziej skomplikowane zadanie będzie zrealizowane perfekcyjnie. Kompleksowe rozwiązania, które oferujemy swoim Klientom to efekt wielopłaszczyznowych kompetencji naszego zespołu. Skuteczne działania w obszarze marketingu prowadzone w internecie to efekt współpracy z agencjami zajmującymi się marketingiem internetowym.

 

Pracujemy z naszymi Klientami – nie dla nich. Wspólne warsztaty to pierwszy krok, by Twoja idea nabrała realnych kształtów.

rozpocznij współpracę
 
 
 
play button
close button

Transformacja cyfrowa. Jak zacząć?

Gotowe systemy vs oprogramowanie dedykowane

#oprogramowanie dedykowane #gotowe rozwiazania #porownanie

„Proszę Pana ja jestem umysł ścisły. Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem”. Ten słynny cytat z filmu „Rejs” odzwierciedla często spotykaną postawę wśród kadry zarządzającej w naszym kraju. Obawy przed wprowadzaniem innowacji wymaga nie tylko dostosowania technologii, ale przede wszystkim zmiany myślenia.

Wybór partnera, który pomoże zrozumieć istotę cyfryzacji oraz odpowiednio zeskaluje narzędzia do wielkości przedsiębiorstwa jest kluczową decyzją na początku procesu transformacji.

Jednym z podstawowych pytań, jakie pojawiają się w rozmowach o wyborze rozwiązań jest to o oprogramowanie, a ściślej rzecz ujmując, o wybór pomiędzy gotowym rozwiązaniem, a oprogramowaniem dedykowanym.

Przygotowaliśmy porównanie, dzięki któremu odpowiedź na to trudne pytanie, być może stanie stanie się łatwiejsza.

Porównanie gotowych rozwiązań z oprogramowaniem dedykowanym

gotowe oprogramowanie

oprogramowanie dedykowane

dostosowanie firmy do systemu, a nie systemu do firmy

system „szyty na miarę”

rozbudowane systemy z dużą liczbą funkcjonalnościfunkcjonalności wynikające z wymagań
niska ergonomia pracy

wysoka ergonomia pracy

problem z modyfikacjami i rozwojem

możliwość dalszego rozwoju

szybkie wdrożenie

dłuższy czas realizacji

Podsumowując gotowe produkty dostępne na rynku to duże systemy, posiadające wiele funkcjonalności, za które klient musi zapłacić, nawet jeśli nie są one używane. Oprogramowanie „z półki” cechuje niska ergonomia, ponieważ dostosowane są dla statystycznego użytkownika. Przewagą takich rozwiązań jest ich czas wdrożenia, zawierający podstawową analizę oraz parametryzację.

Oprogramowanie dedykowane to w pełni skalowalny produkt, dostosowany do potrzeb firmy. Rozbudowana analiza, która wymaga więcej czasu pozwala na szczegółowe zebranie wymagań oraz zaplanowanie wdrożenia oraz rozwoju systemy. Cechą, która wyróżnia to rozwiązanie jest wysoka ergonomia pracy. Koszt wdrożenia dedykowanego systemu może okazać się niższy, niż w przypadku gotowych rozwiązań, ponieważ klient płaci tylko za funkcjonalności, których rzeczywiście potrzebuje.

Przeczytaj również